Ádr 2.7. - 6.7.

Konečně!!! Už jsem se pěkně dlouho nedostal k tomu, abych něco přidal na web. Minulý týden jsme ale pořídili nový foťáček, takže mám zase o zábavu postaráno a navíc novou motivaci naučit se trošku fotit, aby se na to dalo dívat :-).

Na prodloužený víkend jsme vyrazili celá rodinka za Pidim a Dášou do Ádru. Sice dva dny pršelo, takže jsme nelezli celých pět dní, ale čas nelezení jsme strávili buď procházkama nebo sezením na rybách, takže jsme se rozhodně nenudili.

V sobotu jsme lezli na kopci a s Dášou a Jitkou posbírali zase nějaké nové bodíky do pískařů. V úterý nás Pidi protáhnul Údolkou na hlásku, což mu nikdy nezapomenu (myslím, že Dáša taky ne :-)) Už jsem si myslel, že se dokážu trošku v širočinách hýbat, ale tady jsem zjistil, že jsem takové pískařské batole...

Ve středu jsme lezli všichni v okolí Větrné a na závěr vybojovali s Dášou a s pomocí ostatních bod na Škváráku. O lezení se tady moc mluvit nedá :-), ale nakonec jsme se nahoru nějak vysápali... Mooooc pěkné VIIc :-).

No a v neposlední řadě jsme ukuli s Pidim nějaký plán na příští akci, tak snad to vyjde... Prostě zase to byl jeden ze super výletů do Ádru i přesto, že se nedalo lézt všech pět dnů...


Snídaně je nejdůležitější


Fluidum na Eskymáka


Fluidum


Jak se to otvírá?


Kdybych byl trošku delší...


Pidi


Lindina jízdenka


Z muzea Merkuru


Ve vlaku


A jedééém zpátky do Ádru


cestou necestou


jsem přece zdatná bikerka


jak mě to ten Zbyňa učil?


jo takhle to bylo!


to je fofr


občerstvovačka


Údolka na Hlásku


Pidi na začátku spáry


Dáša na vrcholu Hlásky


...


Ádr

Discussion
New message Show all in tree Show all chronologicaly